• Wpisów: 140
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 11:05
  • Licznik odwiedzin: 8 433 / 2072 dni
 
jessica.24680
 
Jessica.1209: Czytaj wpis przy tej piosence ( brzmi o wiele lepiej i o to mi chodzi)

Więc tak wiele osób pisało mi "skasuj pingera blogspot jest lepszy", "Na blogspot jest lepiej" "jak widze blogspot jest ważniejszy dla ciebie niż pinger"
NIE!!!!!!!!!! Nigdy nie będzie taki jak pinger, dzięki Karolinie założyłam pingera i on zmienił moje życie? nie wiem jak to napisać, wiem że mogę wam ufać, jesteśmy dla mnie bardzo ważni i nigdy nie zapomne o tych miłych komentarzach za to że mnie wspieraliście,i nigdy nie skasuje pingera!! <3. Tak jakby was kocham i będe nadal, gdy nagrywam i wstawiam filmiki na youtube to nie daje linka na tego bloga( pingera) bo chce żeby nikt z youtube o tym nie wiedział chodzi o to że chce być tylko z wami ( nie umiem tego  wytłumaczyc ale to komplement :p).( Możesz już wyłączyć muze) A to już na inny temat, jechałam w sobote z Olą ( przyjaciółka) do jej cioci na noc i szliśmy do galeri hehe 5 godzin chodzenia, Ola kupiła buty, a ja koszulke za 70 zł z tygrysem i kalendarz z JUSTINA BIEBERA ( zdjęcia będą jutro) no i jak wróciliśmy, poszliśmy do takiego chłopaka na 18-stke wogóle go nie znałam ale to był Oli kuzyn haha no i potem poszliśmy spać i rano oczywiście się wygłupiałyśmy w łóżku i oglądałyśmy to
i
haha śmiałyśmy się z godzine :D :D :D .Potem poszłyśmy znów go galeri całe spłukane z myślą że Oli kuzynka coś nam kupi i kupiła nam sorbet z truskawkami, bananami i czymś tak jeszcze ale to jest lód ale taki zimny że aż "zamraża mózgi" haaha po tym jak wróciliśmy to oglądałyśmy itp i na następny dzień o 10 jechałyśmy do domu :D . Weekend bardzo udany i jestem z niego zadowolona :D . A jak wam minął weekend?

Nie możesz dodać komentarza.