• Wpisów: 140
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 11:05
  • Licznik odwiedzin: 8 433 / 2072 dni
 
jessica.24680
 
Jessica.1209: Hejka jak wiecie jutro jest szósty i są mikołajki juhu!!! U nas w szkole już jest wszystko w świąteczne rzeczy, lampki na około szkoły, wielka choinka i parę małych i Jezus w takiej jakby stajence a oto zdj:
IMG_20131205_151926.jpg

IMG_20131205_152026.jpg

Więc już muszę powiesić dużą, mikołajową skarpetę żeby mikołaj hehe daj mi słodycze i nie tylko to :D ogólnie nie wiem co dostane i nie chce tego szukać XD . Dzisiejszy dzień jest normalny, wstałam strasznie zmęczona, ubrałam się, ogarnełam i śmigałam na przestanek XD 2 kol miały kartki na przystanku i się uczyły a to dla tego że dziś był sprawdzian z biologii myślę że mi całkiem dobrze poszedł :D potem miałam w-f i pani się pytała kto chce tańczyć poloneza więc że nam się nie chciało ćwiczyć to się zgłosiłyśmy i tańczyliśmy z trzecimi klasami XD ale było śmiechu, oni tacy poważni a my ciągle się śmiałyśmy i wygłupiałyśmy hahaha XD . I miałam informatykę i dostałam 5 juhu XD . Jutro nie mam spr więc super . Właśnie zbliżają się święta a ja dostane telefon i nie wiem co jeszcze myślę nad air max ale jeszcze nie wiem może pomożecie??? . No i to że mam kozaki na dużym obcasie to postanowiłam również nosić moje glany
ddddd.jpg

Podobno dziś ma być taki wiatr jak ostatnim razem w 1999r kumacie to ma wiać 130km na godzinę!! , ja się śmiałam że jak się na ten wiatr położę to będę się unosiła albo mnie wywieje i będę jak ten balon z helem haha, już strasznie mocno wieje a co dopiero później :p .

Nie możesz dodać komentarza.